Hobidetay

“hobidetay.com” 2020 yılı Kasım ayında, öncelikle maket olmak üzere benzer diğer hobilerle ilgilenen kişilere yüksek kalite ve detaya sahip, ekonomik ve kolay ulaşılabilir detay ürün ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur. Tasarımı ve üretimi yapılmış satışa hazır ürünlerin yanında, sitede yer almayan ancak talep üzerine özel ihtiyaçlar için de birçok ölçekte belli süreler içerisinde tasarım ve üretim yapılabilir. hobidetay.com’da bulunan tüm ürünler yüksek kalite ve 4K çözünürlüğe sahip cihazlarda üretilmiştir.

Hobidetay Nasıl Doğdu?

Hali hazırda bu kategoride faaliyet yürüten yurt dışı menşeili markaların ürünlerinin fiyatları kur farkı, ek gümrük vergisi ve kargo maliyetleri nedeniyle Türkiye’deki bir hobici için çok yüksek kalması dolayısıyla bu ürünlerden faydalanmanın giderek zorlaşması hobidetay’ın doğmasına neden olmuştur.

Hobidetay’da neler bulabilirsiniz?

  • Hava, kara, deniz kategorilerinde farklı ölçeklerde (144, 72, 48, 35, 32) askeri ve sivil maket araçlar için detay setler. (ekipmanlar, mekanik aksamlar, mühimmatlar vb.)
  • Maketlerin kendisinde veya dioramalarda farklı amaçlarla kullanılabilecek genel kullanıma uygun detay parçalar.
  • Farklı ölçek, poz ve kategorilerde askeri ve sivil büst ve figürler.
  • Maketleriniz için teşhir stantları, özel (birlik armalı, logolu, maket modeli yazılı vb.) sergileme zeminleri.
  • Temalı akvaryum ve teraryum yapabilmenizi sağlayan çeşitli objeler.
  • Tüm bu ürünlerin yanında özel talep üzerine tasarım ve üretimi yapılan ürünler. (eksik maket parçaları, özel talepli zeminler, isme özel tasarımlar vb.)

Sıkça Sorulan Sorular için: https://hobidetay.com/sikca-sorulan-sorular/

Maket ile ilgili etiketler: maket, diorama, resin set, detay set, pe set, photoetch, ölçek, 1/72, 1/144, 1/48, 1/35, 1/32 uçak maketi, gemi maketi, zırhlı araç maketi, otomobil maketi, motosiklet maketi, kokpit, maket mühimmat, figür, 3 boyutlu baskı, resin printing, sla printing, akvaryum süsleri, akvaryum objeleri, teraryum süsleri, teraryum objeleri, diorama objeleri, revell, hasegawa, hobbyboss, tamiya, airfix, afv club, italeri, trumpeter, fujimi